0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Полтава - 100 грн

Уточнюйте, про можливість доставки замовлення та наявність квітів/товарів у потрібному вам місті, перед оплатою замовлення. Viber, WhatsApp, Telegram - +380678844194

Букети з альстромерій

КодPL-0206
Букет із 25 альстромерій
2064 грн
КодPL-91
Букет із 17 альстромерій
1520 грн
КодPL-90
Букет із 13 альстромерій
1082 грн
КодPL-93
Букет із 21 альстромерії
1801 грн
КодPL-0205
Букет із 19 альстромерій
1661 грн
КодPL-94
Букет із 11 різнокольорових альстромерій
927 грн
КодPL-95
Букет із 51 альстромерії
3795 грн
КодPL-0208
Букет із 15 альстромерій
1327 грн
КодPL-0210
Букет із 23 альстромерій
1940 грн
КодPL-0207
Букет із 35 альстромерій
2673 грн
КодPL-92
Букет із 27 альстромерій
2205 грн
КодPL-0209
Букет із 41 альстромерії
3048 грн

В наш час альстромерія починає користуватися особливим визнанням, тому що це екзотична і досить таки оригінальна квітка, яка без зусиль завойовує серця багатьох жінок і навіть чоловіків. Винятковість альстромерії полягає в тому, що вона не має запаху. Завдяки цьому композиції з альстромерії можна презентувати людям, які мучаться від алергії.

Альстромерія або як її називають «Перуанська лілія» - це щось неймовірно таємниче що, звичайно, приваблює. Бойове, смугасте забарвлення і ламкі, тоненькі, з світяться на сонці жилками, пелюстки. Бути може, якраз такою, настільки незвичайною протиприродністю приваблює квітка Альстромерія. Якщо Ви хочете піднести екзотичний, нестандартний букет то для Ваших цілей ідеально підійде квітка альстромерія. Ця квітка уособлює відразу і силу і слабкість дівочого характеру. Букет з альстромерій підносять енергійним комунікабельним жінкам, які багато чого досягли в житті або молодим амбітним дівчатам, у яких колосальні плани на життя.

Цікаво буде дізнатися і те, що квітка альстромерії володіє чарівними властивостями. Є повір'я, яке розповідає нам, що коли хлопці вирушали на воєнні дії, їх кохані давали з собою квітку альстромерії, так як вірили в те, що він надає сил у боротьбі, робить воїна безстрашним і притягує удачу.

За індіанською міфологією Альстромерія потрапила на Землю від бога Сонця Тонатіу. Вибір бога Сонця був жорстокий для цього треба було увійти у величезне багаття. Всі претенденти відступили від спеки, що ішла від багаття і тільки Нанауатль безстрашно увійшов до нього. Коли він входив іскорки від багаття розлетілися і впали на землю. Але вони не згасли, а перетворилися в чудовий квітка альстромерії. Смужки на його пелюстках і нині нагадують, що сталася ця квітка від вогню.

Якщо чоловік посилає своїй дамі букет альстромерії, він як би робить їй ненав'язливі комплімент і каже що вона чарівна. Потрібно зауважити і те, що квітка альстромерії годяться для подарунка далеко не всім дівчатам. Радимо дарувати ці квіти діяльним і життєрадісним жінкам, які люблять бути завжди в круговороті подій. Для романтичних ж натур краще підібрати міксовий букет, де не тільки квіти альстромерій, а є і хризантеми або троянди.

Ви можете купити недорого композицію з альстромерій для доставки додому по Полтаві або області. Професійні квіткарі нашого магазину підберуть незвичайний букет або флористичну композицію, де будуть ідеально поєднуватися альстромерії з трояндами, герберами або ліліями. Флористи потурбуватися про те, щоб підібраний вами букет на довгий термін запам'ятався вашій обраниці.

Будьте впевнені, такий квітковий дар як букет, буде гідно оцінений!

Уточнить категорию
Фильтры товаров
Тип товару
Квіти в складі
Колір
Тип кольору
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 920грн
  • 3800грн
Для кого
    Більше
Привід
    Більше