0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Полтава - 0 грн

Букети з альстромерій

КодPL-91
Букет із 17 альстромерій
1346 грн
КодPL-90
Букет із 13 альстромерій
1083 грн
КодPL-0205
Букет із 19 альстромерій
1470 грн
КодPL-93
Букет із 21 альстромерії
1594 грн
КодPL-0206
Букет із 25 альстромерій
1829 грн
КодPL-0209
Букет із 41 альстромерії
2698 грн
КодPL-94
Букет із 11 різнокольорових альстромерій
945 грн
КодPL-0210
Букет із 23 альстромерій
1718 грн
КодPL-0207
Букет із 35 альстромерій
2367 грн
КодPL-0208
Букет із 15 альстромерій
1208 грн
КодPL-95
Букет із 51 альстромерії
3360 грн
КодPL-92
Букет із 27 альстромерій
1953 грн

В наш час альстромерія починає користуватися особливим визнанням, тому що це екзотична і досить таки оригінальна квітка, яка без зусиль завойовує серця багатьох жінок і навіть чоловіків. Винятковість альстромерії полягає в тому, що вона не має запаху. Завдяки цьому композиції з альстромерії можна презентувати людям, які мучаться від алергії.

Альстромерія або як її називають «Перуанська лілія» - це щось неймовірно таємниче що, звичайно, приваблює. Бойове, смугасте забарвлення і ламкі, тоненькі, з світяться на сонці жилками, пелюстки. Бути може, якраз такою, настільки незвичайною протиприродністю приваблює квітка Альстромерія. Якщо Ви хочете піднести екзотичний, нестандартний букет то для Ваших цілей ідеально підійде квітка альстромерія. Ця квітка уособлює відразу і силу і слабкість дівочого характеру. Букет з альстромерій підносять енергійним комунікабельним жінкам, які багато чого досягли в житті або молодим амбітним дівчатам, у яких колосальні плани на життя.

Цікаво буде дізнатися і те, що квітка альстромерії володіє чарівними властивостями. Є повір'я, яке розповідає нам, що коли хлопці вирушали на воєнні дії, їх кохані давали з собою квітку альстромерії, так як вірили в те, що він надає сил у боротьбі, робить воїна безстрашним і притягує удачу.

За індіанською міфологією Альстромерія потрапила на Землю від бога Сонця Тонатіу. Вибір бога Сонця був жорстокий для цього треба було увійти у величезне багаття. Всі претенденти відступили від спеки, що ішла від багаття і тільки Нанауатль безстрашно увійшов до нього. Коли він входив іскорки від багаття розлетілися і впали на землю. Але вони не згасли, а перетворилися в чудовий квітка альстромерії. Смужки на його пелюстках і нині нагадують, що сталася ця квітка від вогню.

Якщо чоловік посилає своїй дамі букет альстромерії, він як би робить їй ненав'язливі комплімент і каже що вона чарівна. Потрібно зауважити і те, що квітка альстромерії годяться для подарунка далеко не всім дівчатам. Радимо дарувати ці квіти діяльним і життєрадісним жінкам, які люблять бути завжди в круговороті подій. Для романтичних ж натур краще підібрати міксовий букет, де не тільки квіти альстромерій, а є і хризантеми або троянди.

Ви можете купити недорого композицію з альстромерій для доставки додому по Полтаві або області. Професійні квіткарі нашого магазину підберуть незвичайний букет або флористичну композицію, де будуть ідеально поєднуватися альстромерії з трояндами, герберами або ліліями. Флористи потурбуватися про те, щоб підібраний вами букет на довгий термін запам'ятався вашій обраниці.

Будьте впевнені, такий квітковий дар як букет, буде гідно оцінений!

Уточнить категорию
Фильтры товаров
Тип товару
Квіти в складі
Колір
Тип кольору
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 940грн
  • 3370грн
Для кого
    Більше
Привід
    Більше