0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Полтава - 150 грн

Уточнюйте, про можливість доставки замовлення та наявність квітів/товарів у потрібному вам місті, перед оплатою замовлення. Viber, WhatsApp, Telegram - +380678844194

Букет хризантем

PL-84
2038 грн
По розміру:Середній
Висота:50-60 см
Діаметр:31-40 см
Склад:15 білих і рожевих хризантем, упаковка
Букет із 15 хризантем

Виберіть місто, щоб дізнатися вартість доставки:

Вартість доставки в Полтава - 150 грн

Доставка виконується в будь-який населений пункт Полтавської області. Якщо населеного пункта, куди Вам потрібна доставка немає в списку - зв'яжіться з нами і ми повідомимо Вам вартість доставки в потрібний вам населений пункт.

На цій сторінці розміщені всі способи оплати, якими Ви зможете оплатити Ваше замовлення. Оплатити замовлення Ви зможете відразу ж після його оформлення.

Для того, щоб побачити способи оплати доступні конкретно Вам - виберіть в якій країні Ви знаходитесь.

Натисніть на потрібному способі оплати, щоб побачити більш детальну інформацію про нього.

Назва способу оплати Термін зарахування


Спасибо, за позитивные эмоции, которые вы дарите! Так получилось, что свой День Рождение крестная проводит в больнице. Приехать в разгар рабочей недели для меня невозможно, но приободрить крестную было необходимо. По поиску зашла к ваш магазин. Недоверие конечно было, так как ни разу еще не заказывала цветы через Интернет. Но все удалось на славу! Вы - настоящая находка! Букет был доставлен прямо в палату, молодой человек пожелал скорейшего выздоровления и вручил букет с открыткой моей крестной. Она была в шоке! "Лиличка, я даже не представляла, что такое возможно! Ты подарила мне праздник " сказала она по телефону. Я очень благодарна вашему магазину за выполненный заказ. Буду Вас рекомендовать всем знакомым! Удачи вам и процветания!